ECO Classic

ECO Classic maja toob kokku klassikalise viilkatuse ja modernsed jooned. Projektide valikus nii miniatuursed (16 ruutmeetri) kui ka hooajaringses avaramas vormis (108,7 ruutmeetrit) majad. Avar planeering ning rohked klaasseinad tagavad valgusküllasuse, funktsionaalne ruumikasutus praktilisuse.

EasyHome ECO CLASSIC projekt on lisaks avarale siseruumile ümbritsetud puitterrassiga, millel on mõnus päikest võtta või suveõhtul einestada. Hubane katuseakendega magamislavats tagab nii väikestele kui suurtele kõige magusama une.
Valgusküllane maja on sobiv nii suvekoduks kui aastaringseks elamiseks. Esteetiline disain ning läbimõeldud funktsionaalsus.

 

Suurus alates 16 m2.

Hind alates 1200 € / m2.

Hind ei sisalda vundamenti ja kommunikatsioone.

Tehniline informatsioon

VUNDAMENDID

Standardlahendusena vundamendiks kruvivaiasüsteem. Suuremate moodulite puhul raudbetoonist postvundament või lint- ja plaatvundament.

KANDVAD OSAD

Standardlahendusena vundamendiks kruvivaiasüsteem. Suuremate moodulite puhul raudbetoonist postvundament või lint- ja plaatvundament.

LIITED

Seinad soojustatakse Isoveri, Kingspani või sarnaste toodetega, vastavalt maja sihtotstarbele.

SEINAD

Seinad soojustatakse Isoveri ja Kingspan toodetega, vastavalt maja sihtotstarbele.

VÄLIMINE PIND

Välispinna saab viimistleda meelepärase materjaliga. Standardlahenduseks on peensaetud lai puitlaud vooder, mis tagab parema pinnakatte imendumise.

SISEVIIMISTLUS

Siseviimistlus vastavalt tellija soovidele.

PÕRANDAD

Põrandad on lahendatud tüüpiliselt alt tuulduvana, kandvateks elementideks on puit-metalltalade süsteem, mis võimaldab hõlpsalt liikuda põranda sees kõikide kommunikatsioonidega. Põranda katteks on lakitud/õlitatud parkett LVT, märgades ruumides põrandaplaadid. Soojustuseks kasutame Isoveri kivivilla.

KATUS

Katuse kandvateks elementideks on puit-metalltalade süsteem, mis võimaldab hõlpsalt liikuda katuse sees kõikide kommunikatsioonidega. Soojustuseks kasutame Kingspani või Isoveri tooteid. Katuse katteks on lamekatuse puhul Protan PVC katusematerjal ja kaldkatuste puhul Ruukki Classic profiili profiile vastavalt kliendi soovile. Paigaldatud on veerennid ja torud.

Ostuprotsess

Moodulmaja – stressivaba ehitus ja kindel eelarve

Kontakt

Teie soovide kaardistamine

Projekt

Personaliseerimine ja kinnitamine

Ehitus

Projekti ehitus

Transport

Maja transport teie valitud sihtpunkti

Paigaldus

Paigutus ettevalmistatud kommunikatsioonidele

Võtmed kätte

Maja on valmis kasutuseks

EasyHome majade üldomadused